SLADKÝ JEDÁLNIČEK

Vybudujte si telo po akom túžite, vďaka flexibilnému stravovaniu.

  • Ako vyzerá flexibilné stravovanie v praxi? Znamená pre vás dodržiavanie jedálnička jedenie nevábnych jedál, ktoré sú úplne bez chuti? Flexibilné stravovanie vás presvedčí o opaku.
  • Ako môže tento jedálniček neuveriteľne podporiť vašu premenu? A to aj pri vychutnávaní si sladkých dezertov.
  • Získate kompletný rozpis na celé 2 dni aj s receptami a fotkami jedál
  • Získate cenné rady, ktoré už pomohli mojim klientom

Jedálniček vám má ukázať cestu, ako sa dajú dosiahnuť úžasné výsledky  a to úplne bez výčitiek a bez hladu.

Všetci vás budú obdivovať. Pravda je taká, že veľa ľudí ani len netuší aké jednoduché to môže byť .

 

Do formulára nižšie zadajte prosím svoj e-mail a meno 🙂

 

Neverejné ponuky a hodnotný obsah ako napr. tento jedálniček obdržíte skrz svoj e-mail zdarma niekoľkokrát do mesiaca. Vaše osobné údaje (e-mail a meno) budem ja (Romana Kuzmová) spracovávať v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov len za účelom zasielania novinek. Stlačením tlačítka vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zasielanie novinek od Romany Kuzmovej na 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na odkaz Odhlásiť odber v každom zaslanom emaily. Zoznámte sa s mojimi zásadami spracovania osobných údajov

Vaše drahocenné údaje sú u mňa v úplnom bezpečí 🙂

 

NAPÍSALI MI:

Romi jednoducho úžasná stránka plná inšpirácií, vidieť že ťa to baví a že tým naozaj žiješ 😉 Každý deň sa teším na novú fotku tvojich raňajok, a nadávam si potom, že prečo som ja taká lenivá 😀 Si naozaj inšpiratívny človek, ako si ideš za tým čo chceš. Možno aj preto ma baví UŽ rok s tebou chodiť cvičiť! Ďakujem, že máš so mnou trpezlivosť 😉 Hlavne keď som ufrflaná a plačem ti tam, že to nedám 😀 Tak maj stále toľko energie toto všetko robiť 😉 :-*

Peťa

Ďakujem za jedálniček vôbec nepociťujem hlad a je velmi pestrý určite neľutujem len tak ďalej 🔝💯

Maťka

Chcem sa ti len za všetko poďakovať,že si taká milá a snažila sa ma motivovať;)Začínam cítiť zmeny,už ani rodina sa nesťažuje.Bez teba by to nešlo;) Dúfam, že v budúcnosti môžem naďalej využívať tvoje služby;)

Ingrid

Takže konečne som sa odhodlala a spravila som fotky a miery za 2 týždne mojej premeny. Možno nie je až tak viditelná, pretože moje problematické partie sú boky a zadok ale vidím zmeny na brušku a v cm pokračujem ďalej v tom. Nevzdávam sa a ďakujem Ti Romi velmi pekne za Tvoju pomoc. Som šťastná, že sa konečne niečo pohlo. Som nabudena a pokračujem v tom ďalej.

Majka

Chcem sa ti naozaj poďakovať za krásne/prehladné spracovanie jedílnička. V porovnaní s minulým (mi to robila známa bikiny fitnesska) je tvoj plán neporovnateľný!!! Fakt uuuuuužasne spravene, veľmi sa mi páčia aj rady a alternatívy a celkový prehlad, čo koľko čoho obsahuje, fotky, vysvetlenie... Proste na úrovni!!! Ďakujem a som rada, že som sa ozvala.

Adrianka

Ahoj Romanka, som veľmi spokojná s tvojou prácou, aj s plánikmi, keď som aj doteraz mala nejaký jedálniček,nezdal sa mi, že by bol presne pre mňa na mieru, ale ty si mi vytvorila presne pre mňa. jedálniček je pestrý, aj cviky ma zaujali, že to nie je stále to isté dokola ale sa menia. naučila som sa jesť nové jedla, na ktoré som si zvykla a chutia mi. cítim sa oveľa lepšie, aj keď som mala zo začiatku trošku zdravotné problémy a začala som neskôr, ale nevzdávam sa, pokračujem ďalej, lebo vidím, že to všetko má zmysel a tvoja podpora mi tiež veľmi pomáha 🙂 necítim sa taká unavená ako predtým , mám viacej energie, lepšie sa hýbem . aj keď som zatiaľ dala dole len 1,50 kg, som spokojná a viem, že kilá pôjdu dole a dúfam, že sa dočkám vysnívanej postavy 🙂 Naozaj ti ďakujem veľmi pekne za všetko a obdivujem ťa ako vieš pomáhať ľudom a nakopnúť ich správnym smerom 🙂 ĎAKUJEM

Saška

To že som začala používať váhy mi pomohlo, vidím rozdiel i keď neni obrovsky, lebo na to treba viac času a obmienania, ale ja som spokojná a to je hlavne. Chela som ti tiež poďakovat za nakopnutie a zmenu čo si mi poskytla:)

Danka