AKO PREBIEHA ZOSTAVENIE PERSONALIZOVANÉHO JEDÁLNIČKA?

"Ešte pred zahájením zostavenia vášho jedálnička spolu preberieme všetky potrebné náležitosti. Mojím cieľom je od vás získať čo najviac informácií o vás, o vašom živote aby bol váš jedálniček presne podľa vašich predstáv".

 • 1
  Stanovenie cieľa
  Je potrebné poznať svoj cieľ. Ak ešte nemáte stanovený cieľ, pri osobnej alebo e-mailovej konzultácií vám ho pomôžem jasne definovať.
 • 2
  Zber informácií
  Na základe jasne stanoveného cieľa nasleduje rozbor vášho doterajšieho života (vyplnenie potrebných dotazníkov). Pri zostavovaní individuálneho plánu musím brať do úvahy skutočne všetko. Od toho ako vyzerá váš bežný deň, ako vyzerá vaša strava, či máte nejaké zdravotné ťažkosti a mnoho iných dôležitých faktorov.
 • 3
  Analýza informácií
  Komplexnou analýzou informácií od vás (z vyplneného dotazníku), vám stanovým potrebný príjem energie na deň, s rozpočítaním všetkých potrebných živín do každého jedla dňa aby Vám naozaj nič nechýbalo.
 • 4
  Samotné vypracovanie plánu
  V každom pláne nájdete konkrétne rady, typy a odporúčania priamo pre vás. Naučím vás narábať s kalorickými hodnotami aby ste si v budúcnosti aj sami vedeli zostaviť jedlá tak, aby bolo v každom vyvážený pomer živín.
 • 5
  Odovzdanie plánu
  Po odovzdaní vášho nového plánu nasleduje ešte objasňujúca konzultácia, ako s plánom narábať a čo všetko v ňom nájdete. Ani odovzdaním plánu moja spolupráca nekončí. Som vám vždy k dispozícií po celú dobu dodržiavania vášho plánu nového začiatku prostredníctvom on-line coachingu ( on-line spolupráce).
 • odoslaný v elektronickej podobe v PDF formáte vo forme eBooku
 • príjemný grafický dizajn s množstvom receptov a autentických fotiek jedál
 • odoslaný do jedného týždňa, od prijatia platby na účet
Pestrý jedálniček na 14 dní
69
59 €
Obsahuje:
rozpočítanie potrebného kalorického príjmu a jednotlivých živín do každého jedla dňa
návrh kompletného jedálnička na celých 14 dní od raňajok až po večeru
suplementačné odporúčania
recepty, nápady a tipy priamo pre vás
zoznam potrebných a vhodných potravín
možnosť 1x prepracovať jedálniček ak nebude mať požadovaný efekt

NEDARÍ SA VÁM SCHUDNÚŤ A VÝSLEDKY , KTORÉ BY STE UŽ RADI UVÍTALI STÁLE NEPRICHÁDZAJÚ?

Za vašim trápením vôbec nemusí byť vaša nedostatočná pevná vôla ale faktor , na ktorý by ste vôbec ani nepomysleli.

 

 

 

POTRAVINOVÁ INTOLERANCIA

Zistili ste, že máte potravinovú intoleranciu / neznášanlivosť na určité druhy potravín ako vajcia, mlieko, pšenica, droždie, orechy a iné?

Zistili ste, že máte rôzne potravinové alergie, celiakiu alebo iné tráviace ťažkosti?

Určite vás prepadla panika, čo budete teraz jesť, keď mnoho potravín vám spôsobuje ťažkosti.

 

Nemajte hlavu v smútku moje plány s tým počítajú, navrhnem vám rôzne iné alternatívy problémových potravín, aby váš jedálniček zostal stále vyvážený a chutný.

 

Tú náročnú prácu vyhľadávania potravín, ktoré sú pre vás vhodné a výrobkov, v ktorých sa nachádzajú problémové potraviny urobím za vás.

 • Vysvetlenie a výpočet kalorickej potreby
  Jednoduchý opis ako s plánom narábať, vysvetlenie dennej kalorickej potreby a jednotlivých živín
 • Rozdelenie jednotlivých živín
  Stručné rozdelenie jednotlivých živín a ich primárne zdroje
 • Ukážkový jedálniček na niekoľko dní
  V závislosti na zvolenom pláne
 • Odporúčania k jedlám
  Konkrétne odporúčania k raňajkám, obedom, večerám, snackom...
 • Ďalšie možnosti jedál
  Tipy na rôzne varianty jedál, recepty
 • Odporúčané vhodné potraviny
  Tipy na kvalitné odporúčané potraviny aj s obrázkami, príp. kde ich kúpite
 • Pitný režim, suplementačný plán v závislosti od cieľa
  Vhodné tekutiny, vhodné doplnky výživy, vitamíny, minerály a ich denná potreba
 • Vychytávky, rady a tipy na záver
  Overené vychytávky, ktoré vám uľahčia prípravu stravy

NAPÍSALI MI:

Romi jednoducho úžasná stránka plná inšpirácií, vidieť že ťa to baví a že tým naozaj žiješ 😉 Každý deň sa teším na novú fotku tvojich raňajok, a nadávam si potom, že prečo som ja taká lenivá 😀 Si naozaj inšpiratívny človek, ako si ideš za tým čo chceš. Možno aj preto ma baví UŽ rok s tebou chodiť cvičiť! Ďakujem, že máš so mnou trpezlivosť 😉 Hlavne keď som ufrflaná a plačem ti tam, že to nedám 😀 Tak maj stále toľko energie toto všetko robiť 😉 :-*

Peťa

Ďakujem za jedálniček vôbec nepociťujem hlad a je velmi pestrý určite neľutujem len tak ďalej 🔝💯

Maťka

Chcem sa ti len za všetko poďakovať,že si taká milá a snažila sa ma motivovať;)Začínam cítiť zmeny,už ani rodina sa nesťažuje.Bez teba by to nešlo;) Dúfam, že v budúcnosti môžem naďalej využívať tvoje služby;)

Ingrid

Takže konečne som sa odhodlala a spravila som fotky a miery za 2 týždne mojej premeny. Možno nie je až tak viditelná, pretože moje problematické partie sú boky a zadok ale vidím zmeny na brušku a v cm pokračujem ďalej v tom. Nevzdávam sa a ďakujem Ti Romi velmi pekne za Tvoju pomoc. Som šťastná, že sa konečne niečo pohlo. Som nabudena a pokračujem v tom ďalej.

Majka

Chcem sa ti naozaj poďakovať za krásne/prehladné spracovanie jedílnička. V porovnaní s minulým (mi to robila známa bikiny fitnesska) je tvoj plán neporovnateľný!!! Fakt uuuuuužasne spravene, veľmi sa mi páčia aj rady a alternatívy a celkový prehlad, čo koľko čoho obsahuje, fotky, vysvetlenie... Proste na úrovni!!! Ďakujem a som rada, že som sa ozvala.

Adrianka

"Či už chcete schudnúť, nabrať svalovú hmotu alebo len ozdraviť váš doterajší jedálniček, nemusíte zachádzať do krajností a aplikovať extrémne diéty a hladovky".

 

"Prikláňam sa knázoru, že zlatá stredná cesta a pomalšie kroky sú výhodnejšie ale najmä dlhodobé".

 

"Prečo by ste si mali odopierať zdravé dobroty? Pokiaľ je vaša strava z 80 % tvorená vyváženým pomerom všetkých potrebných živín ( bielkoviny, sacharidy, tuky), prečo by ste zvyšných 20 % nemohli vyplniť čímkoľvek na čo máte práve chuť . Trebárs aj niečím menej zdravým :)"